TRIO TECH GÜVENCESİ

Trio Deniz, “Türkiye’deki tüm teknecilere en üst kalitede ürün ve hizmetler sunma” vizyonuyla 2005 yılında kuruldu ve kısa sürede Türkiye’nin en büyük üç tekne distribütöründen birisi haline geldi.
 
Kurulduğu yıl dünyanın en büyük teknecilik grubu olan Amerikalı Brunswick’in en önemli markası Bayliner’ın Türkiye temsilciliğini üstlenen Trio, 2009 yılında Dünya’nın en büyük ikinci yelkenli tekne üreticisi Alman Hanse Group’un Hanse ve Moody markalarının Türkiye distribütörü oldu.
 
Trio, 2011 yılında dünyanın en büyük iki megayat üreticisinden birisi olan İtalyan Sanlorenzo Spa ile işbirliğine giderek Sanlorenzo İstanbul ofisini hayata geçirdi ve bu prestijli markanın Türkiye’yi öncelikli pazarları arasına almasını sağladı.
 
2013 yılında ise Hanse Group’un çatısı altına giren ünlü İngiliz motor yat markası Sealine, Türkiye distribütörlüğü için Trio ile çalışma kararı aldılar.
 
Deniz severlere en üst düzeyde hizmet sunmak için yola çıkan Trio, bu amacı gerçekleştirmek için Satış, Teknik ve Satış Sonrası Hizmetler departmanlarında kalifiye ekibi ile, İstanbul Marina ve Bodrum Milta Marina’daki güçlü alt yapısıyla hizmet veriyor.

TEKNE HAZIRLAMA SÜREÇLERİ

Trio Tech ekibi tekneniz teslim bölgesine vardığı andan itibaren tüm ekibi ve dikkatiyle teslimat çalışmalarını yürütür. Yılların tecrübesiyle rafine dilmiş süreçler takip edilir. Örnek bir tekne teslimat süreci şöyle gerçekleşir:
 
 1. Gümrük süreçlerinin tamamlanması ve resmi teslim alma
 2. Varlık analizi
 3. Yelkenli tekneler için arma donatım işleri ve salma montajı
 4. Zehirli boya uygulaması (zımpara-astar-son kat)
 5. Suya indirme öncesi test ve kontroller
 6. Deniz test ve kontrolleri
 7. Garanti açılış ve ilk ayarlar – Motor, varsa jeneratör ve navigasyon elektronikleri için (yetkili servisle ile koordineli)
 8. Detaylı Temizlik
 9. Tekne sahibi ile oryantasyon programı, seyir ve teslimat

ACCESSORIES & SPARE PARTS

Teknenize sonrada eklemek isteyebileceğiniz tüm aksesuarları Trio güvencesi ve garantisi ile alabilirsiniz. 
 
Böylece teknenize sonradan yapılan montajlar eğitimli ve teknenizin teknik altyapısı konusunda üretici fabrikadan eğitim almış teknik ve tam yetkili personel tarafından gerçekleştirilir. 
 
Trio Tech aksesuar listesini indirmek için tıklayınız…

AFTER-SALES SERVICES

Trio Tech ekibi 1000’e yakın adette teknenin garanti içi ve dışı satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. 
 
Ekibimiz hizmetlerin çoğunu teknenin bulunduğu lokasyonda, tekne sahibinin programına en uygun şekilde vermektedir. Örnek bir servis iş süreci şöyle gerçekleşir:
 
 1. Çağrı alma – Tekne sahibi veya kaptanı şikayetlerini Trio Tech ekibindeki Gemi İnşa Mühendislerini yazılı veya sözlü olarak bildirir.
 2. Diagnostik – Sorunun kök nedeni araştırılır. Gerekirse problem yerinde tespit edilir. Garanti içi veya dışı olması konusunda karar verilir.
 3. Teklif Verme – Sorunun çözümü için en uygun ve orijinal parça ve en yetkin işçiliği içeren yazılı teklif tekne sahibine iletilir.
 4. Sorunun çözümü – İşe en uygun teknisyen görevlendirilir, kendisine gerekli malzeme ve iş emri verilir.
 5. Raporlama – İşin sonucu fotoğraflı bir şekilde tekne sahibine yazılı olarak raporlanır.

ANNUAL & PRE-EMPTIVE MAINTENANCE

Trio Tech “Biz teknenize bakalım, siz keyfinize bakın” sloganıyla pro-aktif olarak Periyodik ve Önleyici Bakım işlerinizi takip eder. 

Trio Tech, tekne sahipleri adına periyodik bakım işlerini takip ederek, her teknenin yıllık bakım işlerini talep gelmeden tekliflendirir ve tekne sahiplerine bilgi verir. 

Arma bakımı, yelken bakımı, ırga-vinç bakımı gibi konuları periyodik bakıma dahil ederek sektörde öncülük yapmaktadır. 

Yelkenli ve Motoryat Periyodik Bakım broşürlerini indirmek için tıklayınız…