HAKKIMIZDA

Trio Deniz, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama ve sektördeki en iyi iş pratiklerini uygulama hedefiyle faaliyet gösteren Türkiye’nin en önde gelen yatçılık firmasıdır.

Trio; Sanlorenzo, Bluegame, Prestige, Jeanneau, Sacs, Hanse, Moody ve Excess gibi hepsi de segmentiyle özdeşleşmiş, standartları belirleyen dünyaca ünlü 8 farklı ikonik markanın Türkiye resmî distribütörüdür.

Merkez ofisinin de kurulu olduğu İstanbul’da 2005 yılında faaliyete başlamış olan Trio, ayrıca, Bodrum ve Göcek’teki ofisleri ve satış sonrası hizmet noktalarıyla da Türk yatçılığının merkezi konumundaki güney kıyılarında yat severlere yüksek standartlı hizmet vermeye devam etmektedir.

Temsilcisi olduğu dünyaca tanınmış markaların satış ve satış sonrası hizmetlerini uzun yıllardır başarıyla sürdüren Trio, 2019 yılında sektöre kazandırdığı Saysail markasıyla da deniz ve yat turizminin önemli bir kolunu oluşturan bare-boat charter sektörüne yatırımlar yapmakta; 8’i Hanse yelkenli ve 1’i de Excess yelkenli katamarandan oluşan şu an için toplam 9 teknelik filosunu büyütmeye devam etmektedir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama hedefini benimsemiş Trio, endüstrinin önde gelen tecrübeli isimlerinden, uzman mühendislerden ve alanlarındaki deneyimlerini uluslararası eğitimlerle güçlendiren teknisyenlerden oluşan 50 kişiyi aşkın yetkin kadrosuyla yat severlere en yüksek standartlarda hizmet vermektedir.

Trio 1
Trio 2
Trio 3
Trio 4
Trio 5
Trio 6

TAKIM

ÖDÜLLER

JEANNEAU’DAN TRIO’YA İKİ ÖDÜL BİRDEN

Trio Deniz, dünya genelindeki Jeanneau bayileri arasında yapılan değerlendirmede iki prestijli ödülü dahaTürkiye’ye kazandırdı.

Devamı...

TRIO’YA HANSE’DEN ÜST ÜSTE 9. ÖDÜL!

Hanse Yılın Bayis ödülünü üst üste 9. kez almış olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Devamı...

TRIO 1 NUMARALI EXCESS BAYİİ!

Excess markasının Türkiye distribütörü olarak global ölçekte en üst sırada yer almanın gururunu yaşıyoruz.

Devamı...

PRESTIGE 420: SINIFININ EN İYİSİ

Prestige’in en yeni modeli, Motor Boat Awards’da “50 feet’e kadar flybridge’li tekneler” kategorisinde 2021 yılının en iyisi seçildi.

Devamı...

GELECEK FUARLAR

ÖNCEKİ FUARLAR

Sitemizdeki hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.